Hakkımızda  
 

 

Sayın Yetkili,

Şirketin kurucusu olan Halil ÇOLAKER, 1977 yılında Makine Mühendisi olduktan sonra kamu ve özel kuruluşlarda değişik kademelerde Üretim Müdürü, Fabrika Müdürü, Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuş olup, 2002 yılında Adana’da AR-GE Yönetim Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.'ni kurmuştur. AR-GE Yön. Müh. Dan. ve Tic. Ltd. Şti. güçlü ve deneyimli kadrosu ile alanında hizmet vermekte ve firmalara katkı sağlamaktadır.

Faaliyetlerimiz arasında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenlik Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sisteminin kurulması ve Toplam Kalite çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca firmamızda CE, TSE, TSEK faaliyetleri ile ilgili danışmanlık organizasyonunun yanı sıra İnsan Kaynakları Geliştirmeye Yönelik İletişim, İstatistiksel Planlama, Problem Çözme ve Motivasyon eğitim organizasyonları da yapılmaktadır.

Danışmanlık ve eğitim hizmeti verdiğimiz sektörler referans listesinde görülmektedir.

Danışmanlık hizmetimiz süresince firmalarda danışman kadromuzla birlikte sistemlerin gerektirdiği dökümantasyon alt yapısı oluşturulmakta ve uluslararası akreditasyona sahip eğitmenimiz tarafından eğitimler yapılmakta; katılımcılara İç Denetçi Sertifikaları verilmektedir. Bunun yanı sıra iç denetimler ve Yönetim Gözden Geçirme Toplantıları organize edilerek firmaların sistemi uygulamaları ve adaptasyonları sağlanmaktadır.

Danışmanlığını yaptığımız firmaların, uluslararası akreditasyonu olan ve TÜRKAK tarafından onaylanmış bağımsız belgelendirme kuruluşlarınca belgelendirilmesi sağlanmaktadır.

 

 

 

© 2002 / 2018  AR-GE Yönetim Danışmanlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. / T.Cemal Beriker Bulvarı Kalağoğlu İşmerkezi Kat 4 No:1   Seyhan / Adana  Tel: +90 554 626 15 04