Yöneticilere Mesaj  
 

 

Değerli  Yöneticiler, 

1990 yılından bu yana yöneticiliğim esnasında Kalite Yönetim Sistemleri üzerine yoğun çalışmalar yaptım. Yapmış olduğum bu çalışmaların firmalar üzerindeki olumlu etki ve gelişimini görmüş ve yaşamış bir kişi olarak 2002 yılında AR-GE YÖNETİM LTD. ŞTİ.’ni  haksız rekabetle mücadelede taklitçiliğin önlenmesi, firmaların saygınlığının korunması ve firmalarda toplam kalite bilincinin yerleştirilmesi amacıyla Adana merkezli olarak kurdum.

Faaliyetlerimiz arasında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenlik Sistemi, ISO 14001 Çevre 

 
 

Yönetim, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sistemlerinin kurulması ve Toplam Kalite çalışmaları ile İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca firmamızda CE, TSE, TSEK faaliyetleri ile ilgili danışmanlık organizasyonunun yanı sıra İnsan Kaynakları Geliştirmeye Yönelik İletişim, İstatistiksel Planlama, Problem Çözme, Pazarlama ve Motivasyon eğitim organizasyonları da yapılmaktadır.

AR-GE YÖNETİM  bölgesel hizmet vermesine karşın Türkiye’nin önde gelen danışmanlık şirketlerinden biri olarak müşterilerine geniş bir yelpazede danışmanlık hizmetleri vermekte, müşterilerinin ulusal ve uluslararası rekabet ortamında marka ve kalite ile ilgili tüm ihtiyaçlarını uzman bir yaklaşım ile çözmeyi temel amaç edinmektedir.

Marka, patent ve endüstriyel tasarımları içeren fikri hakların korunması son derece büyük önem taşımakla birlikte, bu bilinç Türkiye’de yeni yerleşmektedir. Bu güne kadar, oluşturduğu markayı tescil ederek güvence altına almadığı için bir çok firma kendi itibarına zarar veren durumlar ile karşılaşmaktadır. Dolayısıyla AR-GE YÖN. MÜH. DAN. HİZ. VE TİC. LTD. ŞTİ. öncelikle her girişimcinin fikrini ve ismini güvence altına alması konusunda bu bilincin oluşturulmasına hizmet etmek amacıyla marka, patent, tasarım, faydalı model vb. çalışmalarına başlamıştır. 

Alanında uzmanlaşmış kadrosu ile çalışmalarında gösterilen titizlik ve özen, firmamızı sektörün önde gelen firmaları arasına taşır. Amacımız, müşteri memnuniyeti odaklı olarak; hızlı, kaliteli, güvenilir, sonuç alan ve katma değer oluşturacak bir şekilde hizmet sunulması ve müşterilerimizin global pazarda daha rekabetçi olmalarının desteklenmesidir. 

Saygılarımla, 

HALİL ÇOLAKER

Makine Mühendisi

Genel Müdür

 

 

 

© 2002 / 2018  AR-GE Yönetim Danışmanlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. / T.Cemal Beriker Bulvarı Kalağoğlu İşmerkezi Kat 4 No:1   Seyhan / Adana  Tel: +90 554 626 15 04